Kdo je on-line

· Registrovaní členové: 72
· Nejnovější člen: Terez_006

Klub PINOCCHIO Vyškov - Klub pro děti a mládež

"KLUB PINOCCHIO“ Dědice vznikl v roce 2008. Je určen dětem a mládeži ve věku od 5 do 25 let. Vychází vstříc nejen volně příchozím dětem a mládeži, ale i členům zájmových kroužků SVČ (převážně tanečním). Našim přáním je nabídnout aktivní a smysluplné trávení volného času, vytvořit prostředí dobré atmosféry, zábavy, otevřenosti a budování přátelství.

Do klubu je vítán každý, kdo má zájem se pobavit a strávit svůj volný čas s kamarády. Klub lze využívat jako místo pro odpočinek, setkávání se, je také možné využít nabídky volnočasových aktivit. Pravidelně pořádáme drobné turnaje, všichni příchozí se mohou aktivně zapojit do tvorby programu. K dispozici jsou deskové hry, elektronické šipky, taneční podložky,XBOX360 s kinektem, kulečník, stolní fotbálek, hokej a jiné hry. Můžeš zde i jen tak posedět u televize, surfovat po internetu, poklábosit s kamarády, něco si vyrobit, či jinak využít volný čas.

Co ti můžeme nabídnout?

Bezpečné a přátelské místo pro aktivní trávení volného času s vrstevníky. Prostor, kam můžeš kdykoli přijít a zase odejít. Můžeš se tu setkat s přáteli, popovídat si. Máš-li nějaký nápad? Pomůžeme Ti ho zrealizovat...

Aktuálnost a flexibilita: reagujeme na aktuální situaci

• změna cílové skupiny
  • aktuální potřeby uživatelů služeb
  • přizpůsobením programů či volnočasové nabídky

Respekt: respektujeme individualitu každého klienta, jeho svobodu a osobní potřeby.

Důležité

Na nových webových stránkách usilovně pracujeme!

V současné době pracujeme na novým sytému internetových stránek a na lepší komunikaci s Vámi - návštěvníky i rodiči našeho klubu. Mějte prosím strpení, zanedlouho bude vše fungovat jak má :)
Pokud chcete být k informacím o vašem kroužku nebo našich akcích ještě blíž, zaregistrujte se! Je to zdarma a můžete mít klub jako na dlani :)
· pechondra dne March 28 2016 V Důležité · Tisk

Zavřeno

Velikonoční prázdniny

Od čtvrtka 24. března až do velikonočního pondělí 28. března je klub z důvodu jarních prázdnin uzavřen :).
· pechondra dne March 28 2016 V Zavřeno · Tisk

Nejste členem?